!DOCTYPE html> Як вести себе при зустрічі з вовком? - Готель «На Горбі» Захар Берут - Славcьке - Готель «На Горбі» Захар Берут – Славcьке
Як вести себе при зустрічі з вовком? 78lf 940x220
Як вести себе при зустрічі з вовком? 78lf 560x150

Як вести себе при зустрічі з вовком?

25 Квітня, 2016 by admin 0 Коментарів

Вовки – це хижі тварини, які зграями можуть нападати на кого завгодно, включаючи більших тварин, а іноді й людей. Вовк-одинак також може напасти на людину. Таким чином, важливо не відкидати таку можливість-більшість вовків намагаються триматися подалі від людей, тоді як ведмеді, пуми і домашні пси представляють набагато більшу небезпеку, оскільки вони нападають частіше. Якщо вовк зважився напасти на людину, то причиною зазвичай є голод або божевілля. Тим не менш, заходячи на вовчу територію, завжди будьте готові і залишайтеся на чеку, а також вмійте захистити себе, якщо виникне така загроза.

Метод 1 з 4: Зустріч з вовком

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_1 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 1

1. Якщо ви помітите вовка раніше, ніж він помітить вас, тихо йдіть геть. Буде краще, якщо він вас і не побачить.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_2 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 2

2. Поруч з одним вовком завжди можуть виявитися ще кілька особин.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_3 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 3

3. Якщо вовк вас помітив, почніть повільно відходити назад. Не дивіться йому в очі! Для вовка погляд в очі це виклик.

Метод 2 з 4: Як піти від вовка

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_4 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 41. Якщо вовк переслідує вас, то не потрібно бігти. Звірі все одно бігають швидше.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_5 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 5

2. Коли ви намагаєтеся піти від вовка, завжди тримайте його перед очима і не повертайтеся спиною, інакше інстинкт хижака спрацює миттєво.
 • Вовків легко відвернути їжею. Киньте вовку їжу у випадку переслідування.

Метод 3 з 4: Що робити при нападі

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_6 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 6

1. При нападі вовка скласти в позу ембріона, закриваючи руками шию, щоб вовк не мав доступ до типових місцях укусу, особливо до шиї. 

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_7 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 7

2. Добрими засобами самооборони стануть перцевий аерозоль, електрошокер або гострий предмет. Якщо всього цього немає, то згодиться навіть гілка або колоду. Пам’ятайте, що морда і ніс вовка є дуже чутливими, тому намагайтеся вдарити по них з достатньою силою. Завжди намагайтеся бити по морді.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_8 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 8

3. Налякайте вовка. Якщо хижак зустріне відсіч достатньої сили, то він може кинути свою витівку. Якщо ви збиті з ніг, то спробуйте відбити атаку і встати на ноги. Також кричите що є сили. Відбиваючись з усіх сил, потім підносячись на ногах над вовком і викрикуючи агресивні звуки, ви можете стати в очах вовка великої та небезпечної мішенню. Такі дії у відповідь можуть допомогти вам (ви його не налякаєте, просто зіб’єте з пантелику).
 • Намагайтеся максимально контролювати свій страх- не замислюйтесь, просто реагуйте і дайте волю адреналіну. Тварини відчуваю страх, а в разі паніки ви можете застигнути або почати тікати, втрачаючи можливість врятувати своє життя в боротьбі зі звіром.
 • Якщо ви змогли відбитися при нападі вовка, намагайтеся дістатися в безпечне місце без нервів, але швидко, залишаючись на чеку. Вовк може снувати неподалік, чекаючи другого шансу.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_9 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 9

4. У разі нападу зграї або вовка-одинака на групу людей, всі діти і поранені повинні розташуватися в центрі групи, так як вовки будуть прагнути дістатися до них в першу чергу. Ні в якому разі не дозволяйте вовкам розділити вашу групу.
 • Вовки завжди намагаються знайти найслабшу ланку серед видобутку (для них ви видобуток). В першу чергу вони будуть нападати на дітей, адже вони найбільш вразливі зважаючи на їх розмірів і слабкості. У 9 випадках з 10 вовки нападають на дітей.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_10 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 10

5. Гуляючи з собакою на вовчій території, ніколи не випускайте пса з виду. Збирайте екскременти, забороняйте подавати голос і ходити в туалет по маленькому. Все це може залучити вовків, для яких ви з собакою це непрохані гості, що вже є приводом для нападу.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_11 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 11

6. Не варто бачити в вовку собаку. Сила укусу ротвейлера становить 23 кгс / кв. см. Сила укусу вовка дорівнює 28 кгс / кв. см. Саме тому тільки гідну відсіч допоможе вам врятувати своє життя.

Метод 4 з 4: Організація табору

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_12 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 12
1. Якщо ви розбили табір поруч з вовками, то розпаліть багаття. Вовки бояться вогню.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_13 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 13

2. Якщо вовки кружляють навколо табору або знаходяться дуже близько, розпаліть паруючий багаття. Зелене листя і сира деревина стануть хорошим джерелом диму. Коли у вас будуть димлячі вугілля, розсипте їх між кількома деревами. Занурте гілки в смолу і підпалити їх. Намагайтеся, щоб джерело диму був з підвітряного боку. Вовки не люблять дим.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_14 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 14

3. Зробіть надійний притулок. Створіть надійний притулок з гілок, гострих палиць та інших предметів.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_15 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 15

4. Зробіть гостре саморобну зброю з гілки або палиці. Також вам не завадить факел.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_16 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 16

5. Намагайтеся шуміти якомога більше. Так ви можете стати для вовків небажаної мішенню. Можна співати пісні або кричати всією групою, але не настільки, щоб зовсім вибитися з сил. Стукайте по каструлях, казанки, металевим гурткам, тим самим відлякуючи вовків.

kak-vyzhit-pri-napadenii-volka_17 Як вести себе при зустрічі з вовком? kak vyzhit pri napadenii volka 17

6. Зберігайте спокій. Вогонь і / або дим стануть відмінною підмогою для захисту, а перебування в надійному притулок дозволить вам зберігати бойовий дух.

Поради

 • Вовк-одинак навряд чи стане нападати спереду, особливо на високого людини.

 • Не починайте бігти! Вовки змушують видобуток до втечі, оскільки знають, що під час бігу ви не зможете захищатися. Ні в якому разі не біжіть, незважаючи на весь страх.

 • Повідомляйте місцевій владі про всі відомі вам погрози.

 • Вовки це могутні хижаки, як величезні й могутні пси. Крупний людина з легкістю впоратися з собакою, сильно вдаривши її по морді. З вовками та ж історія. Один великий чоловік проти одного вовка середнього розміру практично завжди має шанси вийти переможцем. А ось зграї вовків краще уникати зовсім.

 • Не намагайтеся відлякати вовка як койота- вовки не бояться людей.

 • Якщо під рукою нічого немає, тоді намагайтеся вдарити вовка підошвою черевика.

Попередження

 • Чи не ховайтеся від вовків, вони все одно знайдуть вас завдяки сильному нюху.
 • Ніколи не залишайте дітей одних під час піших прогулянок, відпочинку на природі або в місцях проживання вовків (і інших хижаків). Через свого росту і недостатньою сили діти особливо уразливі, вдобавок вони не завжди здатні розпізнати небезпеку.

 • Зі зграєю вовків завжди слід рахуватися, тому не задумайте геройствувати.

 • Ви не зможете бігти швидше вовка, не кажучи вже про зграї, тому ніколи і не намагайтеся. Така спроба завжди закінчується погано. Не відступайте всією групою, розтавивши дітей в середині. Використовуйте все, що під рукою і кидайте різні предмети, щоб розділити агресивну зграю. Лише незначна кількість зіткнень з вовками закінчуються трагічно, оскільки відбити у них бажання нападати вельми просто.

 • Якщо вас укусив вовк, то вам обов’язково потрібно в лікарню. Потрібно не тільки обробити рану, але також зробити антирабічне щеплення (в якості запобіжного заходу).

 • Всіма силами намагайтеся уникати зустрічі з вовком. Ніколи не намагайтеся проявити дружність- це хижаки, яким не можна довіряти. Спроби подружитися, подражнити або погратися будуть сприйняті як провокація і причина для агресії.

 • Забудьте про співчуття, коли ви змушені захищатися, адже ваше життя і життя близьких не йде ні в яке порівняння з життям вовка.

 • Крик не завжди допомагає (це може спонукати інших вовків до активних дій).

About Author

admin
 •