__gaTracker('send','pageview'); } else { console.log( "" ); (function() { /* https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/ */ var noopfn = function() { return null; }; var noopnullfn = function() { return null; }; var Tracker = function() { return null; }; var p = Tracker.prototype; p.get = noopfn; p.set = noopfn; p.send = noopfn; var __gaTracker = function() { var len = arguments.length; if ( len === 0 ) { return; } var f = arguments[len-1]; if ( typeof f !== 'object' || f === null || typeof f.hitCallback !== 'function' ) { console.log( 'Not running function __gaTracker(' + arguments[0] + " ....) because you\'re not being tracked. "); return; } try { f.hitCallback(); } catch (ex) { } }; __gaTracker.create = function() { return new Tracker(); }; __gaTracker.getByName = noopnullfn; __gaTracker.getAll = function() { return []; }; __gaTracker.remove = noopfn; window['__gaTracker'] = __gaTracker; })(); }

Гірські лижі

Гірськолижний курорт “Захар Беркут”

Гірськолижний курорт “Захар Беркут” активно розвивається, близько розташований до Славського. А ще тут дуже красиво!

Якщо більшість витягів на інших локаціях, в тому числі і у Славському, були збудовані ще минулого сторіччя, “Захар Беркут” почав функціонувати у 2005 році. Наразі цей курорт має найсучасніше обладнання серед інших гірськолижних курортів Східних Бескид.

Гірські лижі 6 zahar bercut

Наразі у Волосянці є 11 трас різного рівня складності. Перепад висот складає 552 м. Катання, у переважній більшості, відбувається на схилах г. Зворець (1 223 м) – північних, північно-західних та південно-західних, а також на схилах г. Високий Верх (1 244 м) – з північно-східної сторони. Окрім того, для катання відведені місця у впадині, прилеглої до території туристичного комплексу, або розташованих безпосередньо в межах т/к “Захар Беркут”.

Загальна протяжність трас складає 9 км: є 6 синіх, 4 червоних та одна чорна траса. Сині – траси для початківців, які впевнено вміють гальмувати, не бояться зміни рельєфу під час їзди та в змозі проїхати від старту до фінішу без курйозів.

Червоні мають більший нахил, зате майже не мають пологих ділянок: за рахунок коротких стрімких ділянок лижник на таких трасах може спробувати збільшити швидкість спуску, не ризикуючи при цьому кататись на урвистих чорних трасах.

Чорне маркування – тонкий натяк на важкість проходження траси. Принаймні, для новачків та любителів. Потрібно добре володіти собою та лижами/бордом, щоб кататись тут.

Підйомники

Курорт у своєму розпорядженні має 5 підйомників:

  • парнокрісельний – 2 800 м, зі станцією підсадки на висоті 1 075 м;

  • три бугельних на 700, 750 та 800 метрів;

  • мультиліфт на 250 метрів.

Гірські лижі 51323997

Підйомники працюють з 9 ранку до 17 години вечора.

Останній підйом здійснюється не пізніше 16:30. Нічного катання, на жаль, поки що немає.

Мабуть, єдиний недолік довгого підйомника – його пропускна здатність, всього 320 пас./год. У зв’язку із чим у високий сезон часто можна простояти в черзі 15 хв. у будні, і півгодини на вихідних.

Діє кілька базових тарифів: для будніх та вихідних (абонементи), на разові підйоми без спорядження та стандартний для підйому зі спорядженням.

Окрім того влітку витяги здатні підіймати велосипеди.

Схема трас гірськолижного курорту «Захар Беркут»


vysokyi_verh2  Гірські лижі vysokyi verh2

Гірські лижі Slavskoe

Залишити відгук

Будь першим хто залишить відгук

  Subscribe  
Notify of