!DOCTYPE html> УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО ЖИТТЯ В КАРПАТАХ ПОТРАПИВ ДО КОНКУРСУ ЗНАМЕНИТОГО ЧЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ - Готель «На Горбі» Захар Берут - Славcьке - Готель «На Горбі» Захар Берут – Славcьке
УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО ЖИТТЯ В КАРПАТАХ ПОТРАПИВ ДО КОНКУРСУ ЗНАМЕНИТОГО ЧЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ 111
УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО ЖИТТЯ В КАРПАТАХ ПОТРАПИВ ДО КОНКУРСУ ЗНАМЕНИТОГО ЧЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ 111 500x150

УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО ЖИТТЯ В КАРПАТАХ ПОТРАПИВ ДО КОНКУРСУ ЗНАМЕНИТОГО ЧЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

11 Серпня, 2015 by admin 0 Коментарів

УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО ЖИТТЯ В КАРПАТАХ ПОТРАПИВ ДО КОНКУРСУ ЗНАМЕНИТОГО ЧЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ 5494

Документальний фільм Остапа Костюка “Жива ватра”презентують на кінофестивалі в Карлових Варах.

Кінофестиваль проходив з 3 по 11 липня, інформує Фіртка з посиланням на сайт“Культпростору”.

Навесні 2015-го «Жива ватра» був нагороджений спеціальним призом журі на канадському міжнародному фестивалі документального кіно HotDocs.

Картина оповідає про життя карпатських пастухів. «Це фільм про людське покликання. Про щоденній праці без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи до комфорту, і дитинство, яке залишаємо, примірявши на себе ролі дорослих», – розповідає про фільм режисер Остап Костюк.

«Жива ватра» був відібраний в документальний конкурс кінофестивалю в Карлових Варах, де відбудеться європейська прем’єра фільму. Ми дуже раді, що картина буде показана на знаковому кінофестивалі категорії «А». Ми з режисером летимо до Чехії, щоб представити фільм публіці. Буде 3 покази: один в рамках індустріальної секції, і два конкурсних –  4 і 5 липня», – розповіла  виконавчий продюсер фільму «Жива ватра» Ольга Безхмельніцина.

About Author

admin
  •