!DOCTYPE html> На Синевирі зведуть Центр прийому туристів - Готель «На Горбі» Захар Берут - Славcьке - Готель «На Горбі» Захар Берут – Славcьке
На Синевирі зведуть Центр прийому туристів 13454 4026
На Синевирі зведуть Центр прийому туристів 13454 4026 560x150

На Синевирі зведуть Центр прийому туристів

21 Липня, 2015 by admin 0 Коментарів

Центр планують збудувати до середини 2016 року, на його базі діятиме  прокат туристичного спорядження, центр послуг екскурсоводів та гідів-провідників, паркінг автомобілів та велосипедів, передає прес-служба Закарпатської облради.

 У центрі буде облаштовано територію для проживання та відпочинку (капітальні існуючі будівлі, тимчасові існуючі та добудовані будівлі, наметове містечко, спеціально обладнані місця для трейлерів, паркінг для автомобілів та велосипедів). Також облаштують території для проведення екскурсій  і відпочинку , туристичні зупинки (стоянки) на туристичних шляхах.

 Об’єкт зводиться в тому числі й за грантові кошти ЄС.

 Минулого року Закарпатська обласна рада виграла європейський грант на  реалізацію проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу». Метою цього проекту є розвиток туристичної галузі на Закарпатті.

На Синевирі зведуть Центр прийому туристів  D0 9E D0 B7 D0 B5 D1 80 D0 BE  D0 A1 D0 B8 D0 BD D0 B5 D0 B2 D0 B8 D1 801 700x357

Сам національний парк «Синевир» являє собою природний заповідник, площа якого більше сорока тисяч гектарів. Тут проводяться пізнавальні, розважальні та оглядові екскурсії, відвідування – щоденне. Тут існують лісисті гори, швидкі ріки, такі як Теребля і Чорна, а також джерела з лікувальними мінеральними водами. В основному екскурсія по парку – пішохідна, вона займає дві години, а вартість її близько 3 доларів з людини.

Парк був створений багато років тому для того, щоб зберегти природні ландшафти на південно-західній стороні гори Горган. Там ростуть рідкісні реліктові рослини. Екскурсовод покаже туристам і озеро Синевир. Його висота над рівнем моря 989 метрів, а глибина варіюється від восьми до десяти метрів. Воно з’явилося близько десяти тисяч років тому, сьогодні вважається одним з чудес України. Це своєрідна «візитна картка» Карпат.

На Синевирі зведуть Центр прийому туристів 13454 4027

У парку росте близько 800 видів різних рослин. Тут можна побачити букові ліси, які знаходяться на висоті 450 – 700 метрів. Вище них – буково-ялицево або ялицево їли, а ще вище, на висоті 1100 – 1500 метрів розташовані смерекові ліси. На високогір’ї ростуть гірські сосни, зелена вільха і сибірський ялівець. Біля села Негровець знаходиться величезне болото, це найбільше в Горганах сфагнове болото. Тут можна зустріти рослини, занесені до Червоної книги України.

На Синевирі зведуть Центр прийому туристів 13454 4028

Природно, що мешкають тут і тварини. Водяться ведмеді, вовки, рисі, лисиці, олені, козулі, білки, куниці, борсуки. З птахів зустрічаються глухарі, тетерева, канюки. Можна побачити саламандр, тритонів. У річках водиться форель і інша риба.

На Синевирі зведуть Центр прийому туристів 13454 4029

Взагалі ж територію парку можна розділити на чотири зони. Це заповідна зона, вона займає 7000 гектарів, захисна зона – 20 тисяч гектарів, рекреаційна зона і агрохозяйственная. Крім мінеральних джерел, тут можна побачити пам’ятники дерев’яного зодчества, а також культурні та історичні пам’ятки. Наприклад, на річці Озерянці збереглася загата. Вона була вибудована ще в середині дев’ятнадцятого століття. Тут же знаходиться музей лісосплаву.

На Синевирі зведуть Центр прийому туристів 13454 4030

Провести травневі свята в цьому місці буде корисно і для здоров’я. Тут дивно свіже повітря, в якому відчувається аромат хвої. В рамках екскурсії можна відвідати озеро Дике (Озірце), болота Глуханя і Замшатка. Гід обов’язково розповість про тих історіях, що з ними пов’язані, але розташовуватися на березі або палити багаття тут заборонено.

Вибирайте і відпочивайте!

About Author

admin
  •