!DOCTYPE html> ПДР під час катання на лижах - Готель «На Горбі» Захар Берут - Славcьке - Готель «На Горбі» Захар Берут – Славcьке
ПДР під час катання на лижах news6313 view 196237 480x220
ПДР під час катання на лижах news6313 view 196237 480x150

ПДР під час катання на лижах

23 Грудня, 2015 by admin 0 Коментарів

Гірськолижний спорт – заняття цікаве, проте небезпечне. Травми може спричинити не лише нехтування прапорцями розмітки, так і елементарна неуважність. А щоб відпочинок в горах не став трагедією, треба дотримуватися правил поведінки на схилі. Redigo.ru розповідає про те, яких правил необхідно дотримуватися, під час катання на гірських лижах.

Поважати оточуючих

На схилі потрібно поводитися так, щоб не стати джерелом небезпеки для інших учасників руху. Зважайте на свої фізичні можливості і майстерність, звертайте увагу на погодні умови і складність траси, а також перевіряйте справність обладнання.

Контролювати свою швидкість і напрямок руху

Гірські лижі і сноуборд – це небезпечні види спорту. Тому завжди краще зменшити швидкість, ніж гальмувати об іншого учасника руху. На багатолюдних схилах розвивати велику швидкість не можна, оскільки неможливо втримати в полі зору всіх, хто там знаходиться.


ПДР під час катання на лижах dc7dae3 1

Зберігати дистанцію

Лижник або сноубордист, який їде попереду на схилі, має пріоритет. Перед тим, як почати спуск, необхідно переконатися, що ви не створюєте перешкоду тому, хто їде вище по схилу або нижче (зіткнення часто відбуваються з вини того, хто невчасно почав рух).

Правила обгону

Обганяти на схилі можна в будь-якому напрямку. Головне, щоб у того, кого обганяють, було достатньо простору для маневрів. Категорично заборонено підрізати інших лижників, а також обганяти на вузьких ділянках траси.


ПДР під час катання на лижах 2d46c9c 2

Аварійна зупинка і “паркування”

Той, хто впав, присів або приліг на схилі, повинен якомога швидше дістатися до узбіччя, щоб не стати раптовим перешкодою для інших учасників руху. “Паркуватися” потрібно виключно біля краю траси.

Пішоходи

Прогулюватися вниз і вгору по схилу можна виключно по його краю: не створювати перешкод руху і не “калічити” сніг черевиками – ями можуть стати причиною небезпечного падіння іншої людини.


ПДР під час катання на лижах a30f8b4 3

Стежити за знаками

Гірськолижна розмітка створена не для обмеження руху, а для того, щоб попередити про небезпечні ділянки траси, на які без попередньої підготовки або гіда краще не потикатися.

Перша допомога

Навіть якщо ви не вмієте накладати шину і робити штучне дихання, не залишайте травмовану людину наодинці, викличте рятувальників і лікарів. А якщо ви – свідок, залиште свої контакти учасникам події: ваші свідчення можуть знадобитися при розслідуванні інциденту.


ПДР під час катання на лижах da1a356 4

About Author

admin
  •