!DOCTYPE html> Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) - Готель «На Горбі» Захар Берут - Славcьке - Готель «На Горбі» Захар Берут – Славcьке
Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) staryi ny 9001 900x220
Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) staryi ny 9001 560x150

Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня)

8 Жовтня, 2015 by admin 0 Коментарів

Кожна людина любить свята. Вони дають можливість відпочити, розважитися і повеселитися. А посиденьки з рідними і друзями здатні зарядити позитивною енергією і гарним настроєм на довгий час. Ось і для тих, хто «недопраздновал» Новий рік, з’являється можливість наздогнати згаяне. Назва цього чудового події – старий Новий рік. Складно забути, якого числа відзначають старий Новий рік 2016 році. З 13-го на 14 січня прийнято знову збиратися для грандіозних святкувань ще однієї важливої події. Ще один чудовий привід.

Історія виникнення свята

Вперше відзначати старий Новий рік почали в 1918 році. Саме в ті часи переглядалося календарне літочислення. Юліанський та Григоріанський календарі не збігалися, а різниця між ними становила 13 днів. Саме тоді і з’явився цей свято. Всі ж, дата його святкувань непостійна. Це пов’язано із зростанням різниці між календарями на 1 день кожні сто років. Тому вже у 2101 році люди будуть святкувати цей день, 14 січня.

Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) yakogo chisla vdznachayut stariy noviy rk v 2016 roc 142

Розбіжність між календарями

Як проходить свято

Також як і Новий рік, це свято потрібно зустрічати вночі з 13-го на 14-е число. Все ж більшість людей підготовку починають набагато раніше. Всі ці приємні турботи і клопоти так захоплюють, що часом люди не помічають настання зими і довгоочікуваних свят. Старий рік непомітно змінюється новим. Ось для того, щоб встигнути все відзначити, і існує цей день. Оскільки свято припадає на середину місяця, є можливість відпочити від попередніх урочистостей і з головою поринути у нові.

Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) yakogo chisla vdznachayut stariy noviy rk v 2016 roc 883

Особливості святкування

Також вважають, що саме в середині місяця треба відпустити старий рік і всі погані спогади і з радістю зустріти новий, несе тільки радість і щастя. Якщо серйозно себе налаштувати і повірити в це свято, загадані бажання будуть мати таку ж силу, як і в новорічну ніч.

Існують і певні традиції, пов’язані з цією датою. Люди вважали, що якщо в цей час попросити хороший урожай – це обов’язково збудеться. Щоб зробити землю благодатним, потрібно було на чистому снігу розсипати зерна вівса і пшениці, при цьому читати молитви і просити про гарний урожай. Після проведеного ритуалу зерна потрібно було зібрати і зберігати в мішечку з тканини до початку осені.

Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) yakogo chisla vdznachayut stariy noviy rk v 2016 roc 384

Гречана каша

Поширеною традицією стало і приготування на свято гречаної каші. По її зовнішньому вигляду передбачали події майбутнього року. Суха і розсипчаста каша обіцяла успіх у всіх справах, пересолена – новини на любовному фронті, в’язка суміш – проблеми і неприємності.

Святковий стіл

Бенкет повинен бути щедрим, так як настає час посту. Побалуйте себе перед такою важливою подією. Обов’язковою стравою є каша, такий уже звичай. Її ви можете вибрати на свій смак. Найчастіше це пшоняна і гречана, але досить часто в будинках зустрічається і рисова. Доповнити її можна як з молоком, так і м’ясною підливою. Стежте лише за тим, щоб блюдо вийшло добре приготованим і смачним.

Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) yakogo chisla vdznachayut stariy noviy rk v 2016 roc 135

Рис з підливою

Сервіровка столу теж має бути особливою. Підберіть красиву кольорову скатертину. Нехай посуд теж буде яскравою, навіть з різних сервізів. Як елементи декору можна використовувати які-небудь деталі, статуетки, вази. Таке наповнення дуже сподобається Вогненної Мавпі. До того ж майбутній рік буде ситним і добрим.
Поставте на стіл багато фруктів і овочів. Це буде досить до речі. Уникнути сліз і нещасть у майбутньому допоможуть кінські боби. Роздайте кожному хоча б по одному зернятку. Головне – не залишати їжу на тарілках. Це і призведе до гірким сльозам.

Проявіть себе

Старий Новий Рік 2016 (13-14 січня) yakogo chisla vdznachayut stariy noviy rk v 2016 roc 416

Катання на санках

На старий Новий рік слід подумати і про костюм. Він може бути кольоровим і яскравим. Забудьте про торішні проблеми і нещастях і йдіть в нове життя. Радійте, радійте, мрійте. Прокотитеся на санчатах і заведіть з друзями пісню. Тільки позитивний настрій зможе привернути до вас щастя і радість в майбутньому році.

About Author

admin
  •