__gaTracker('send','pageview'); } else { console.log( "" ); (function() { /* https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/ */ var noopfn = function() { return null; }; var noopnullfn = function() { return null; }; var Tracker = function() { return null; }; var p = Tracker.prototype; p.get = noopfn; p.set = noopfn; p.send = noopfn; var __gaTracker = function() { var len = arguments.length; if ( len === 0 ) { return; } var f = arguments[len-1]; if ( typeof f !== 'object' || f === null || typeof f.hitCallback !== 'function' ) { console.log( 'Not running function __gaTracker(' + arguments[0] + " ....) because you\'re not being tracked. "); return; } try { f.hitCallback(); } catch (ex) { } }; __gaTracker.create = function() { return new Tracker(); }; __gaTracker.getByName = noopnullfn; __gaTracker.getAll = function() { return []; }; __gaTracker.remove = noopfn; window['__gaTracker'] = __gaTracker; })(); }
Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) bereh fest 2 900
Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) bereh fest 2 900 500x150

Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015)

Вересень 3, 2015 by admin 0 Коментарів

Місце: Берегово

Час: 09.00 — 22.00

Чарівне місто Берегово, що на Закарпатті, відоме своїм винним виробництвом. Приміщення заводу вельми романтичне: це чергова екс-резиденція графів Шенборнів, які володіли закарпатськими землями за часів Австро-Угорщини. Де тільки немає їх палаців! Якісь з них сьогодні перетворено на музеї, якісь — на санаторії, а от у Береговому відкрили знаний винний завод.

У пошуках яскравих алкогольних вражень туристи зазвичай відвідують зимове Мукачеве та “Червене вино”, а за лицарською романтикою йдуть в травні на фестиваль “Середньовічний Хотин”. Щоб весело провести час під гарну музику, можна купити квиток на “Арт-Поле”. А от якщо ви хочете поєднати всі ці фестивалі в одну подію, тоді вам до міста Берегово на універсальний “Берег Фест”!
Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) 1432116803 552766  beregfest

“Берег Фест” — один з найстарших закарпатських фестивалів, його започатковано ще за часів Радянського Союзу. Свято проводиться в останніх числах вересня, коли у цих краях збирають виноград. Врожай вкладають у дубові діжки, і тоді, наслідуючи давні традиції, незаймані дівчата починають чавити виноград босими ногами. Це перший етап виробництва вина — таким чином врожай “готували” до подальшого перевтілення у добре вино ще з давніх-давен. Гості міста та місцеві учасники фестивалю йдуть святковою ходою — хода передує ритуалу чавлення винограду.

Головна ідея “Берег Фесту” як раз і полягає у відродженні давніх народних традицій цього краю. Також на гостів фестивалю очікують дегустація вина, виставки, конкурси, майстер-класи та розважальна програма. Щороку у місті Берегово збирається понад 10 тисяч туристів. Під час свята можна почути народні співи і побачити традиційні танці, для дітей передбачені окремі розваги. Головною принадою виступає святковий концерт, а крім того, у рамках свята проводяться спортивні та мистецькі змагання.

Як це було?

“Берег Фест” недарма називається універсальною подією. Щороку програма фестивалю дещо змінюється, проте якісь розваги залишаються незмінними. По-перше, костюмована святкова хода у супроводі оркестру з мажоретками. По-друге, ритуальне чавлення вина незайманими дівчатами (уявіть, от саме незайманими, це принципово). По-третє, різноманіття, ба навіть вакханалія розваг. Як це відбувалось у минулі роки?

У рамках “Берег Фесту” проводився святковий велопробіг, футбольні змагання, урочистий чемпіонат з шахів. У місті працювала виставка-ярмарок, ярмарок-дегустація, туристів розважали виступи музик і танцюристів, а також лицарські двобої і польоти на повітряних кулях. Тобто програма дійсно на всі смаки — це найбільш масштабне народне гуляння на Закарпатті.

Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) p 46346 2 gallerybig

Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) p 46346 6 gallerybig

Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) p 46346 8 gallerybig

Фестиваль “Берег Фест” (27 вересня 2015) p 46356 1 gallerybig

 

About Author

admin
  •